image/svg+xml
image/svg+xml

Koordinatörlükler-Komisyonlar

KOORDİNATÖRLÜKLER

Program Koordinatörleri


Program Adı Program Koordinatörü
Yaşlı Bakımı  Öğr. Gör. Arzu TAZEGÜN
Evde Hasta Bakımı Öğr. Gör. Hanifi DÜLGER
Optisyenlik  Dr. Öğr. Üyesi Tuba ÖZDEMİR ÖGE
Tıbbi Tanıtım ve Pazarlama Öğr. Gör. Nevin BAKIR
Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik Öğr. Gör. Öznur KIRMIZI AY
Çocuk Gelişimi Öğr. Gör. Osman ŞALCI
İlk ve Acil Yardım Öğr. Gör. Erhan ŞEKER
Fizyoterapi Öğr. Gör. Betül ÜNSAL
Engelli Bakım ve Rehabilitasyon Öğr. Gör. Özge ÇULHAOĞLU
Saç Bakımı ve Güzellik Hizmetleri Öğr. Gör. Ruşen AKMAN

Bologna Koordinatörlüğü

Koordinatör: Doç. Dr. Ayfer BAYINDIR ÇEVİK
Üye: Dr. Öğr. Üyesi Tuba ÖZDEMİR ÖGE
Üye: Öğr. Gör. Yasemin Şahin YILDIZ
Üye: Öğr. Gör. Meryem Esra ÖZTABAK

Erasmus Koordinatörlüğü

Koordinatör: Öğr. Gör. Dr. Güneş GÜNAY SEZER
Koordinatör Yard: Öğr. Gör. Özge ÇULHAOĞLU

Mevlana Koordinatörlüğü

Koordinatör: Öğr. Gör. Aslı SALDAMLI
Koordinatör Yard: Öğr. Gör. Meryem SEVİM

AKTS Koordinatörlüğü

Üye: Öğr. Gör. Dr. Mehemt KURTÇA
Üye: Öğr. Gör. Gökhan KUTLUANA


Farabi Koordinatörlüğü

Koordinatör: Öğr. Gör. Elçin Sebahat KASAPOĞLU
Koordinatör Yard: Öğr. Gör. Ayşenur NAZİK


İş Sağlığı ve Güvenliği Koordinatörlüğü

Alt Kurul Başkanı: Öğr. Gör. Elif YATGIN
Üye: Öğr. Gör. Mehmet KURTÇA
Üye: Birgül ALTUĞ


Uzaktan Eğitim Koordinatörleri

Yaşlı Bakımı : Öğr. Gör. Arzu TAZEGÜN
Evde Hasta Bakımı : Elif YATGIN
Optisyenlik : Dr. Öğr. Üyesi Tuba ÖZDEMİR ÖGE
Tıbbi Tanıtım ve Pazarlama: Öğr. Gör. Habibe Meral ALBAYRAK
Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik: Funda YILDIRIM
Çocuk Gelişimi : Öğr. Gör. Gamze UYKUCU ARMUTCUOĞLU
İlk ve Acil Yardım :Aslı SALDAMLI
Fizyoterapi :Meryem SEVİM




KOMİSYONLAR

Staj Komisyonu

Başkan: Öğr. Gör. Arzu TAZEGÜN
Üye: Dr. Öğr. Üyesi Tuba ÖZDEMİR ÖGE
Üye: Öğr. Gör. Dr. Mehmet KURTÇA
Üye: Öğr. Gör. Öznur KIRMIZI AY
Üye: Öğr. Gör. Pelin SARIKAYA ŞEKER
Üye: Öğr. Gör. Hanifi DÜLGER
Üye: Öğr. Gör. Şeyma Nur ÖNAL



Burs Komisyonu

Başkan: Öğr. Gör. Dr. Mehmet KURTÇA
Üye: Öğr. Gör. Funda YILDIRIM
Üye:Öğr. Gör. Hanifi DÜLGER

 

Eğitim İntibak Komisyonu

Başkan: Öğr. Gör. Erhan ŞEKER
Üye: Öğr. Gör. Birgül ALTUĞ
Üye:Öğr. Gör. Hanifi DÜLGER
Üye: Öğr. Gör. Elçin Sebahat KASAPOĞLU
Üye: Öğr. Gör. Habibe Meral ALBAYRAK
Üye: Öğr. Gör. Ruşen AKMAN
Üye: Öğr. Gör. Gökçen AKBABAOĞLU
Üye: Öğr. Gör. Özge ÇULHAOĞLU

Kalite Komisyonu

Başkan: Dr. Öğr. Üyesi Tuba ÖZDEMİR ÖGE (Müdür Yardımcısı)  
Üye:Sağlık ve Bakım Hizmetleri Bölümü, Öğr. Gör. Arzu TAZEGÜN (Yaşlı Bakımı Programı)
Üye:Çocuk Bakımı ve Gençlik Hizmetleri Bölümü, Öğr. Gör. Osman ŞALCI (Çocuk Gelişimi Programı)
Üye:Terapi ve Rehabilitasyon Bölümü, Öğr. Gör. Şeyma Nur ELSIKMA (Fizyoterapi Programı)
Üye:Tıbbi Hizmetler ve Teknikleri Bölümü, Öğr. Gör. Funda YILDIRIM (Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik Programı)
Üye: Eren ÇAPKIN (Öğrenci Temsilcisi,  İlk ve Acil Yardım Programı)
Üye:Sema DÖNMEZ (İdari Birim Kalite Komisyonu)

Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Komisyonu

Başkan: Öğr. Gör. Gamze UYKUCU ARMUTCUOĞLU
Üye: Öğr. Gör. Ayşenur NAZİK
Üye: Öğr. Gör. Gökçen AKBABAOĞLU
Üye:Öğr. Gör. Özge ÇULHAOĞLU
Üye: Öğr. Gör. Osman ŞALCI

Bilgi İşlem ve Web Komisyonu

Başkan: Öğr. Gör. Gökhan KUTLUANA
Üye: Öğr. Gör. Erhan ŞEKER
Üye: Öğr. Gör. Hanifi DÜLGER
Üye:Öğr. Gör. Ruşen AKMAN
Üye: Öğr. Gör. Osman ŞALCI