Misyon ve Vizyon

Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu olarak misyonumuz; ulusal ve uluslararası mesleki ölçütlere uygun olarak hazırlanmış eğitim programları aracılığıyla, bilimsel, teknolojik, çağdaş değerler doğrultusunda; üstün bilgi ve beceri ile donatılmış, takım çalışmasına ve paylaşım kültürüne yatkın, halkın sağlığını koruma ve geliştirmeye duyarlı ayrıca inisiyatif sahibi ara elemanların yetişmesini sağlamaktır.

Vizyonumuz; 21 inci yüzyılın değişen bilimsel ve sosyal koşullarına kolayca uyum sağlayabilen, yenilikçiliğe önder olan, bilgiye, paylaşıma ve teknolojiye odaklı bir eğitim kültürü içerisinde üst düzey mesleki bilgiye ve deneyime sahip sorumluluk bilinci taşıyan güvenilir, etik ilkeleri benimseyen ve uyumlu ara insan gücü yetiştirerek alanında lider bir eğitim kurumu olmaktır.

Temel değerlerimiz ise; Kalite, Özgünlük, Üretkenlik, Çağdaşlık, Sosyal sorumluluk, Verimlilik, Güvenilirlik ve doğruluk, Katılımcılık, Nesnellik, Sorgulayıcılık, Çevre bilinci, Mükemmellik, Rekabet, İşbirliğidir.

Bartın Üniversitesi Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Ağdacı Kampüsü, 74100/BARTIN Tel: +90 378 223 52 14-15 Belge Geçer: +90 378 223 52 05 E-posta: shmyo@bartin.edu.tr

Copyright Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu